,

OMG LOL WTF HAHA KOZAK ZŁY

Masa wyjaśnia. Wilku mówił, że nie sprzeda więc gangsterzy przyszli po hajs

Zabrakło mu pleców i został zwykłym frajerem – pisze Masa w swojej książce. Niestety w świecie gangsterów rządzi przemoc a nie zasady. Jeśli, ktoś deklaruje, że nie sprzeda to przestępcy mogą to wykorzystać.

Na szczęście przestępcy zostali złapani i skazani. Gang był słynny ze swojej brutalności. Znany był pod nazwą „obcinaczy palców”. Obecnie gangsterzy odsiadują swoje wyroki:

Najsurowiej skazani zostali Marcin S. ps. Mołek oraz Oskar Z. ps. Oskar. W więzieniu będą musieli spędzić 15 lat. Sebastian L. ps. Lepa – 12 lat, a Artur N. ps. Arczi – 10 lat. Bandycie wywodzą się z owianego złą sławą tzw. gangu obcinaczy palców. Pozostali dostali kary od 3,5 roku do 13 lat więzienia – donosi serwis TVN Warszawa

Masa w swojej książce opisał sytuację z Wilkiem WDZ. Sugeruje, że raper udawał gita a przestępcy postanowili to wykorzystać. Skoro wszędzie mówił, że nie sprzeda to postanowili skorzystać z okazji na darmowy pieniądz.

– Lider grupy Hemp Gru, czyli Wilku, strugał gita, aż tu nagle w 2012 roku pojawili się u niego koledzy, czyli ludzie z miasta. Bohaterowie jego bajki rozwlekli go.  – Od dzisiaj płacisz nam – powiedzieli. Miał im odprowadzać 30% ze swoich interesów. Za co? Jak to za co? Nie chodziło wyłącznie o to, że zarabiał duży hajs, bo wielu ludzi ma siana jak lodu. Jego błędem było to, że cały czas sygnalizował, jaki to z niego charakterniak i że nigdy się nie rozpruje. No to skoro sam to zadeklarował, to byłoby grzechem nie skorzystać z okazji. Gdyby gangsterzy mieli świadomość, że pójdzie ze skargą na psiarnię, omijaliby go szerokim łukiem. Zabrakło mu pleców i został zwykłym frajerem, w takim wolnościowym znaczeniu. W świecie, który opiewał, rządzi władza oparta na przemocy, a nie zasady, o czym sam się przekonał – czytamy na portalu Glam Rap

Komentarze
loading...

Podbij temat!

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 33.333333%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 66.666667%

Bonus RPK & Arczi SZAJKA – KOCIOŁ ft. Pawko, ATR MF, Iza & Gosia

Tak grubo bawiła się Mafia Pruszkowska! Nieopublikowane materiały z lat 90-tych