,

OMG LOL WTF LOVE HAHA KOZAK ZŁY

Polacy palą coraz więcej! W samej Warszawie spala się 1,5 tony przez weekend

Polacy przerzucają się z alkoholu na trawkę. Marihuana w Polsce jest najbardziej popularną nielegalną używką. Badania wykazują że prawie 10% rodaków paliło trawkę.

“Warszawa, cała aglomeracja wokół i przynależne miejscowości konsumują minimum 1.5 tony w ciągu weekendu. To łatwo obliczyć przez ilość osób używających, które w Polsce oficjalnie się do tego przyznają. (…) W aglomeracji warszawskiej, która jest w miarę młoda, zasilana jest przez młodych ludzi, studentów, którzy pracują tutaj tymczasowo, (…) około 10% tych ludzi używa marihuany. Takie są oficjalne statystyki, czy SPAP, czy Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii, czy Polskiego Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. (…) Jeżeli przyjmiemy, że te osoby spalają w ciągu weekendu gram do dwóch, to wychodzi nam właśnie ilość 1.5 do 2 ton.” – w reportażu dla Onet.pl powiedział Prezes stowarzyszenia Wolne Konopie – Andrzej Dołecki.

Ciężko jest oszacować ile trawki dziennie spalane jest w całej Polsce. Jednak statystycznie przeganiamy kraje w, których jest częściowo zalegalizowana.

Policja rocznie zatrzymuje 30 tyś osób z trawką z czego 10 tyś kończy się wyrokami skazującymi. Niestety pokrzywdzeni są zwykli konsumenci, których łatwo jest złapać. Z tych 30 tyś zatrzymanych tylko 11% to dilerzy. Ta statystyka jasno wskazuje na to, że prawo w naszym kraju jest chore… Do tego Polacy palą coraz więcej.źródło faktykonopne.pl

Komentarze
loading...

Podbij temat!

Upvote Downvote

Total votes: 6

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 66.666667%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 33.333333%

Tak grubo bawiła się Mafia Pruszkowska! Nieopublikowane materiały z lat 90-tych

70-letni dziadek VS 25-latek. Śmiał się ze staruszka, ale…