,

Prosto z Rosji. Zamoczył kota i umył nim samochód [WIDEO]

Szokujące nagranie z Rosji bije rekordy popularności w mediach społecznościowych na całym świecie. Mężczyzna z Krasnodaru postanowił użyć kota jako gąbki do umycia swojego samochodu. Całe zdarzenie nagrywał jego zadowolony kolega.
W krótkim nagraniu z mycia samochodowej maski nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt użycia do tej czynności rudego kota. Kuriozalna sytuacja z rosyjskiego miasta portowego wstrząsnęła internautami. Nagranie, które zdobyło popularność w znanych serwisach wideo, pokazywane jest w większości internetowych portali.

Antybohater filmu najpierw zamoczył bezbronne zwierzę w wiadrze z wodą. Następnie zaczął polerować nim maskę i reflektory czarnego SUV-a. W tle słychać rozbawionego kolegę nagrywającego.  — Idealnie wyczyści mi światła — mówił mężczyzna. — On to kocha — dodał jego kompan.

Nagranie z szokującego zdarzenia: 
Jak informują zagraniczne media, mężczyźni chcieli ukarać bezpańskie zwierzę, które skakało po masce pojazdu. Teraz sami nie unikną konsekwencji za bezmyślne zachowanie. Internauci przesłali nagranie na policję, która rozpoczęła postępowanie w sprawie. Za okrutne znęcanie się nad zwierzęciem mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
loading...

Podbij temat!

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Ukraińcy zapowiadają brutalne zamieszki w Polsce. „Wyjdzie nas ponad milion, uzbrojonych”

Niesamowite ZDJĘCIE z młodości Marcina Różalskiego. „Zanim złe duchy opętały mój ryj”