,

OMG LOL WTF LOVE HAHA KOZAK ZŁY

Sąd bez litości dla Materli. Zostaje w więzieniu do…

 

Nie ma dowodów a Michał dalej w więzieniu. Sportowiec może czuć się zrezygnowany. Jego życie i kariera zawaliła się w połowie grudnia po akcji CBŚu w której został aresztowany. W mieszkaniu były jego małe dzieci, które się bardzo przestraszyły…

Sąd okręgowy w Poznaniu po raz kolejny zajął się sprawą jednego z najbardziej popularnych zawodników MMA w Polsce. I niestety Materla ma prawo się załamać. Podejrzany jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, zajmującej się handlem narkotykami. Na szczęście dla sportowca nie ma twardych dowodów na jego winę. Był tylko świadek, który nie widział jak wręczano mu kokainę. Sąd jednak nie chce wypuścił go na wolność. Policja cały czas zbiera dowody, zeznania itp, aby jednak udowodnić winę Michałowi Materii.

Sportowiec nie przyznał się do winy. Sąd przedłużył jego areszt o kolejne miesiące. Na razie posiedzi do 6 sierpnia, ale jak się nie trudno domyślić na pewno zostanie przedłużona. Czy Materla będzie jeszcze w stanie wrócić do sportu?

Post dostarczony przez naszą społeczność socialnews.pl Dołącz do nas!

Komentarze
loading...

Podbij temat!

Upvote Downvote

Total votes: 8

Upvotes: 6

Upvotes percentage: 75.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 25.000000%

PRAWILNA SOLÓWKA POLSKICH PRAWILNIAKÓW

Dziadek z Polski VS Imigrant! Anglicy patrzyli i nie pomogli…