,

Upadek Policji! Zamiast łapać bandytów muszą śpiewać w kościele!

Śpiewająca policja to jest możliwe tylko w Polskiej rzeczywistości! Zobaczcie do czego wykorzystuje się w aktualnie funkcjonariuszy Polskiej Policji! Śpiewaj i grają robiąc z siebie pośmiewisko.

Tak ma być aż do listopada, kiedy to świętowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości osiągnie swoje apogeum. Ale trzeba przyznać, że już jest ciekawie, a to za sprawą policjantów, którzy śpiewali w kościele Świętego Krzyża w Łapach koło Białegostoku.

Jednym z organizatorów obchodów jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Osobiście w przedsięwzięcie zaangażował się wiceminister Jarosław Zieliński, poseł z Podlasia. Współorganizatorami są komendant wojewódzki Policji w Białymstoku, podlaska Straż Pożarna, Straż Graniczna, Służba Więzienna, Inspektorat Transportu Drogowego i Brygada Obrony Terytorialnej.

Ostrzegamy, tego utworu nie da się tak łatwo zapomnieć. Zaczynamy rozumieć wrocławskiego biskupa Wiesława Meringa, który w zeszłym roku ogłosił zakaz wykonywania w kościołach utworów świeckich, takich jak popularna ostatnio piosenka Leonarda Cohena „Hallelujah”, czy „Serce Matki” Mieczysława Fogga. „Nic co świeckie, nie powinno mieć miejsca w naszych kościołach” – napisał biskup w wydanym dokumencie. Szkoda, że zarządzenie nie dotarło na Podlasie.

Koncert zespołu wokalno-instrumentalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży:

 
Post dostarczony przez naszą społeczność socialnews.pl Dołącz do nas!

Komentarze
loading...

Podbij temat!

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Geje i lesbijki na walentynki. Takiej reklamy w polskiej telewizji nie widzieliście!